Streetview Nicolaas Blokkerlaan 21 Heiloo

Nicolaas Blokkerlaan 21, 1853 AX Heiloo

214 m² Bouwjaar 2021

Nicolaas Blokkerlaan 21 is een woonhuis in Heiloo, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €623.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
214 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Blokkerlaan 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heiloo

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Heiloo

1605 Inwoners
620 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
607 Woningvoorraad
€623.000 Gem. woningwaarde Zuiderloo
85% Koopwoningen
3.819 Inwoners per km²

Locatie van Nicolaas Blokkerlaan 21

Vergelijkbare woningen in Heiloo

Veelgestelde vragen over Nicolaas Blokkerlaan 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaas Blokkerlaan 21?

De gemiddelde woningwaarde in Zuiderloo is €623.000. Dat komt neer op circa €2.911 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaas Blokkerlaan 21 zich tot de wijk Zuiderloo?

Nicolaas Blokkerlaan 21 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Zuiderloo. De buurt telt 607 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.819 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaas Blokkerlaan 21?

Nicolaas Blokkerlaan 21 is een woonhuis in Zuiderloo, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nicolaas Blokkerlaan 21 vergeleken met de buurt?

Nicolaas Blokkerlaan 21 heeft 214 m² woonoppervlakte. In Zuiderloo ligt de gemiddelde woningwaarde op €623.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zuiderloo?

De wijk Zuiderloo in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €623.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderloo?

Vanuit Nicolaas Blokkerlaan 21 in Zuiderloo bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuiderloo?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nicolaas Blokkerlaan 21: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zuiderloo?

Recreatie nabij Zuiderloo: restaurant (0.8 km), cafe (1.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Nicolaas Blokkerlaan 21?

Een woningrapport voor Nicolaas Blokkerlaan 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zuiderloo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2021, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.