Vrijstaande woning Sleedoorn 17 Heiloo

Sleedoorn 17, 1853 AN Heiloo

165 m² Bouwjaar 2018 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Sleedoorn 17 is een vrijstaande woning in Heiloo, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 298 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €623.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
298 m²
Inhoud
635 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.135.000 tot €1.385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2029
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Sleedoorn 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sleedoorn 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.7
CO₂-emissie
4170.73 kg/m²

Tuin
Ja (133.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heiloo

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Heiloo

1605 Inwoners
620 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
607 Woningvoorraad
€623.000 Gem. woningwaarde Zuiderloo
85% Koopwoningen
3.819 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sleedoorn 17

Vergelijkbare woningen in Heiloo

Veelgestelde vragen over Sleedoorn 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Sleedoorn 17?

De prijsindicatie voor Sleedoorn 17 ligt rond €1.135.000 tot €1.385.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderloo is €623.000. Dat komt neer op circa €3.776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sleedoorn 17 zich tot de wijk Zuiderloo?

Sleedoorn 17 is een vrijstaande woning van 165 m² in de wijk Zuiderloo. De buurt telt 607 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.819 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sleedoorn 17?

Sleedoorn 17 is een vrijstaande woning in Zuiderloo, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sleedoorn 17 vergeleken met de buurt?

Sleedoorn 17 heeft 165 m² woonoppervlakte en 635 m³ inhoud. Het perceel is 298 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Zuiderloo ligt de gemiddelde woningwaarde op €623.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sleedoorn 17 en wat betekent dat?

Sleedoorn 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-02-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4170.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sleedoorn 17?

Sleedoorn 17 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 133 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuiderloo?

De wijk Zuiderloo in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €623.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderloo?

Vanuit Sleedoorn 17 in Zuiderloo bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.6 km.