Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Inhoud
- 240 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €410.000 tot €460.000
Haagbeuk 47 is een bovenwoning in Heiloo, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €623.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haagbeuk 47
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
6.5 kmBent u op zoek naar een stijlvol, modern driekamerappartement (bouwjaar 2020) in een groene, rustige woonomgeving?
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Haagbeuk 47 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderloo is €623.000. Dat komt neer op circa €9.029 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaagbeuk 47 is een bovenwoning van 69 m² in de wijk Zuiderloo. De buurt telt 607 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.819 inwoners per km².
Haagbeuk 47 is een bovenwoning in Zuiderloo, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Haagbeuk 47 heeft 69 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Zuiderloo ligt de gemiddelde woningwaarde op €623.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Haagbeuk 47 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-12-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Haagbeuk 47 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Zuiderloo in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €623.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Haagbeuk 47 in Zuiderloo bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Haagbeuk 47: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.8 km.