Streetview Bosvaren 23 Heiloo

Bosvaren 23, 1852 XK Heiloo

186 m² Bouwjaar 1983 Label C

Bosvaren 23 is een woonhuis in Heiloo, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 381 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €490.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
381 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bosvaren 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bosvaren 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
169.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.6%
CO₂-emissie
35.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heiloo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Heiloo

1755 Inwoners
870 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
881 Woningvoorraad
€490.000 Gem. woningwaarde Zuiderneg
74% Koopwoningen
1.650 Inwoners per km²

Locatie van Bosvaren 23

Vergelijkbare woningen in Heiloo

Veelgestelde vragen over Bosvaren 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosvaren 23?

De gemiddelde woningwaarde in Zuiderneg is €490.000. Dat komt neer op circa €2.634 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosvaren 23 zich tot de wijk Zuiderneg?

Bosvaren 23 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Zuiderneg. De buurt telt 881 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.650 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bosvaren 23?

Bosvaren 23 is een woonhuis in Zuiderneg, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bosvaren 23 vergeleken met de buurt?

Bosvaren 23 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 381 m². In Zuiderneg ligt de gemiddelde woningwaarde op €490.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bosvaren 23 en wat betekent dat?

Bosvaren 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.5 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zuiderneg?

De wijk Zuiderneg in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €490.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderneg?

Vanuit Bosvaren 23 in Zuiderneg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuiderneg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bosvaren 23: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.7 km.