Streetview Bonkelaar 19 Heiloo

Bonkelaar 19, 1852 RZ Heiloo

77 m² Bouwjaar 2020 Label A

Bonkelaar 19 is een appartement in Heiloo, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €610.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
77 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bonkelaar 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bonkelaar 19

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heiloo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Heiloo

3350 Inwoners
1455 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1490 Woningvoorraad
€610.000 Gem. woningwaarde Oud West
85% Koopwoningen
3.378 Inwoners per km²

Locatie van Bonkelaar 19

Vergelijkbare woningen in Heiloo

Veelgestelde vragen over Bonkelaar 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Bonkelaar 19?

De gemiddelde woningwaarde in Oud West is €610.000. Dat komt neer op circa €7.922 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bonkelaar 19 zich tot de wijk Oud West?

Bonkelaar 19 is een appartement van 77 m² in de wijk Oud West. De buurt telt 1.490 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.378 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bonkelaar 19?

Bonkelaar 19 is een appartement in Oud West, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bonkelaar 19 vergeleken met de buurt?

Bonkelaar 19 heeft 77 m² woonoppervlakte. In Oud West ligt de gemiddelde woningwaarde op €610.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bonkelaar 19 en wat betekent dat?

Bonkelaar 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-04-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oud West?

De wijk Oud West in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €610.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud West?

Vanuit Bonkelaar 19 in Oud West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oud West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bonkelaar 19: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.