Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 179 m²
De Houtwal 44 is een woonhuis in Heiloo, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m² en een perceel van 179 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €610.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Houtwal 44
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
6 kmDe prijsindicatie voor De Houtwal 44 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud West is €610.000. Dat komt neer op circa €4.919 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Houtwal 44 is een woonhuis van 124 m² in de wijk Oud West. De buurt telt 1.490 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.378 inwoners per km².
De Houtwal 44 is een woonhuis in Oud West, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
De Houtwal 44 heeft 124 m² woonoppervlakte. Het perceel is 179 m². In Oud West ligt de gemiddelde woningwaarde op €610.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Houtwal 44 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Oud West in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €610.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit De Houtwal 44 in Oud West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Houtwal 44: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Oud West: restaurant (0.9 km), cafe (1.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €340.000 tot €390.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Oud West is €610.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.