Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Inhoud
- 293 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
De Watergang 14 is een appartement in Heiloo, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €610.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Watergang 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud West is €610.000. Dat komt neer op circa €6.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Watergang 14 is een appartement van 88 m² in de wijk Oud West. De buurt telt 1.490 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.378 inwoners per km².
De Watergang 14 is een appartement in Oud West, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
De Watergang 14 heeft 88 m² woonoppervlakte en 293 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Oud West ligt de gemiddelde woningwaarde op €610.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Watergang 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De Watergang 14 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Oud West in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €610.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit De Watergang 14 in Oud West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Watergang 14: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.