Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 268 m²
- Inhoud
- 998 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Egmondermeer 9 is een woonhuis in Heiloo, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 268 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €852.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Egmondermeer 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Blockhovepark is €852.000. Dat komt neer op circa €3.179 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEgmondermeer 9 is een woonhuis van 268 m² in de wijk Blockhovepark. De buurt telt 312 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 181 inwoners per km².
Egmondermeer 9 is een woonhuis in Blockhovepark, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Egmondermeer 9 heeft 268 m² woonoppervlakte en 998 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In Blockhovepark ligt de gemiddelde woningwaarde op €852.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Egmondermeer 9 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-11-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Egmondermeer 9 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Blockhovepark in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €852.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Egmondermeer 9 in Blockhovepark bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Egmondermeer 9: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1.8 km.