Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 110 m²
Egmondermeer 11 is een woonhuis in Heiloo, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €852.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Egmondermeer 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Blockhovepark is €852.000. Dat komt neer op circa €7.745 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEgmondermeer 11 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Blockhovepark. De buurt telt 312 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 181 inwoners per km².
Egmondermeer 11 is een woonhuis in Blockhovepark, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Egmondermeer 11 heeft 110 m² woonoppervlakte. In Blockhovepark ligt de gemiddelde woningwaarde op €852.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Blockhovepark in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €852.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Egmondermeer 11 in Blockhovepark bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Egmondermeer 11: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Blockhovepark: restaurant (1.1 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Egmondermeer 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Blockhovepark. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.