Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Inhoud
- 574 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Het Maalwater 3 A is een appartement in Heiloo, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €610.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Het Maalwater 3 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud West is €610.000. Dat komt neer op circa €3.446 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHet Maalwater 3 A is een appartement van 177 m² in de wijk Oud West. De buurt telt 1.490 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.378 inwoners per km².
Het Maalwater 3 A is een appartement in Oud West, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Het Maalwater 3 A heeft 177 m² woonoppervlakte en 574 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 59 m² per kamer. In Oud West ligt de gemiddelde woningwaarde op €610.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Het Maalwater 3 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Het Maalwater 3 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Oud West in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €610.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Het Maalwater 3 A in Oud West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Het Maalwater 3 A: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.