Tussenwoning De Kandelaar 53 Heiloo

De Kandelaar 53, 1852 KH Heiloo

109 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label B

De Kandelaar 53 is een tussenwoning in Heiloo, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 136 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €490.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
377 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor De Kandelaar 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Kandelaar 53

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
115.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.23 kg/m²

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Heiloo

1755 Inwoners
870 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
881 Woningvoorraad
€490.000 Gem. woningwaarde Zuiderneg
74% Koopwoningen
1.650 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Kandelaar 53

Vergelijkbare woningen in Heiloo

Veelgestelde vragen over De Kandelaar 53

Wat is de geschatte woningwaarde van De Kandelaar 53?

De prijsindicatie voor De Kandelaar 53 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderneg is €490.000. Dat komt neer op circa €4.495 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Kandelaar 53 zich tot de wijk Zuiderneg?

De Kandelaar 53 is een tussenwoning van 109 m² in de wijk Zuiderneg. De buurt telt 881 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.650 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Kandelaar 53?

De Kandelaar 53 is een tussenwoning in Zuiderneg, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Kandelaar 53 vergeleken met de buurt?

De Kandelaar 53 heeft 109 m² woonoppervlakte en 377 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Zuiderneg ligt de gemiddelde woningwaarde op €490.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Kandelaar 53 en wat betekent dat?

De Kandelaar 53 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-01-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Kandelaar 53?

De Kandelaar 53 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuiderneg?

De wijk Zuiderneg in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €490.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderneg?

Vanuit De Kandelaar 53 in Zuiderneg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.1 km.