Streetview Dirk Bakkerhof 30 Heiloo

Dirk Bakkerhof 30, 1852 HN Heiloo

68 m² Bouwjaar 1991 2 kamers Label C

Dirk Bakkerhof 30 is een appartement in Heiloo, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €610.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
195 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Dirk Bakkerhof 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dirk Bakkerhof 30

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Heiloo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Heiloo

3350 Inwoners
1455 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1490 Woningvoorraad
€610.000 Gem. woningwaarde Oud West
85% Koopwoningen
3.378 Inwoners per km²

Locatie van Dirk Bakkerhof 30

Vergelijkbare woningen in Heiloo

Veelgestelde vragen over Dirk Bakkerhof 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Dirk Bakkerhof 30?

De prijsindicatie voor Dirk Bakkerhof 30 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud West is €610.000. Dat komt neer op circa €8.971 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dirk Bakkerhof 30 zich tot de wijk Oud West?

Dirk Bakkerhof 30 is een appartement van 68 m² in de wijk Oud West. De buurt telt 1.490 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.378 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dirk Bakkerhof 30?

Dirk Bakkerhof 30 is een appartement in Oud West, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dirk Bakkerhof 30 vergeleken met de buurt?

Dirk Bakkerhof 30 heeft 68 m² woonoppervlakte en 195 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Oud West ligt de gemiddelde woningwaarde op €610.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dirk Bakkerhof 30 en wat betekent dat?

Dirk Bakkerhof 30 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Dirk Bakkerhof 30?

Dirk Bakkerhof 30 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud West?

De wijk Oud West in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €610.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud West?

Vanuit Dirk Bakkerhof 30 in Oud West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oud West?