Streetview Belieslaan 34 Heiloo

Belieslaan 34, 1852 HH Heiloo

226 m² Bouwjaar 2000

Belieslaan 34 is een woonhuis in Heiloo, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m² en een perceel van 405 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €610.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
226 m²
Perceeloppervlakte
405 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Belieslaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heiloo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Heiloo

3350 Inwoners
1455 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1490 Woningvoorraad
€610.000 Gem. woningwaarde Oud West
85% Koopwoningen
3.378 Inwoners per km²

Locatie van Belieslaan 34

Vergelijkbare woningen in Heiloo

Veelgestelde vragen over Belieslaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Belieslaan 34?

De gemiddelde woningwaarde in Oud West is €610.000. Dat komt neer op circa €2.699 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Belieslaan 34 zich tot de wijk Oud West?

Belieslaan 34 is een woonhuis van 226 m² in de wijk Oud West. De buurt telt 1.490 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.378 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Belieslaan 34?

Belieslaan 34 is een woonhuis in Oud West, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Belieslaan 34 vergeleken met de buurt?

Belieslaan 34 heeft 226 m² woonoppervlakte. Het perceel is 405 m². In Oud West ligt de gemiddelde woningwaarde op €610.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oud West?

De wijk Oud West in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €610.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud West?

Vanuit Belieslaan 34 in Oud West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oud West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Belieslaan 34: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oud West?

Recreatie nabij Oud West: restaurant (0.9 km), cafe (1.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Belieslaan 34?

Een woningrapport voor Belieslaan 34 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oud West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2000, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.