Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 1168 m²
- Inhoud
- 550 m³
- Kamers
- 5
Belieslaan 2 is een woonhuis in Heiloo, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 1168 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €610.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Belieslaan 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
6 kmDe prijsindicatie voor Belieslaan 2 ligt rond €665.000 tot €765.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud West is €610.000. Dat komt neer op circa €3.588 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBelieslaan 2 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Oud West. De buurt telt 1.490 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.378 inwoners per km².
Belieslaan 2 is een woonhuis in Oud West, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Belieslaan 2 heeft 170 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 1168 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Oud West ligt de gemiddelde woningwaarde op €610.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Belieslaan 2 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Belieslaan 2 heeft 5 kamers.
De wijk Oud West in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €610.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Belieslaan 2 in Oud West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Belieslaan 2: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Oud West: restaurant (0.9 km), cafe (1.3 km).