Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 810 m²
Wethouder Tomsonbos 39 is een woonhuis in Heiloo, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m² en een perceel van 810 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €610.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wethouder Tomsonbos 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud West is €610.000. Dat komt neer op circa €2.773 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWethouder Tomsonbos 39 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Oud West. De buurt telt 1.490 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.378 inwoners per km².
Wethouder Tomsonbos 39 is een woonhuis in Oud West, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Wethouder Tomsonbos 39 heeft 220 m² woonoppervlakte. Het perceel is 810 m². In Oud West ligt de gemiddelde woningwaarde op €610.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oud West in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €610.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Wethouder Tomsonbos 39 in Oud West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wethouder Tomsonbos 39: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Oud West: restaurant (0.9 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Wethouder Tomsonbos 39 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oud West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.