Streetview Vierakkers 3 Heiloo

Vierakkers 3, 1852 GR Heiloo

123 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Vierakkers 3 is een woonhuis in Heiloo, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 177 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
177 m²
Inhoud
416 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Vierakkers 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vierakkers 3

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heiloo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Heiloo

2270 Inwoners
1105 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1188 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde Akkerbuurt
49% Koopwoningen
5.460 Inwoners per km²

Locatie van Vierakkers 3

Vergelijkbare woningen in Heiloo

Veelgestelde vragen over Vierakkers 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Vierakkers 3?

De prijsindicatie voor Vierakkers 3 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Akkerbuurt is €407.000. Dat komt neer op circa €3.309 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vierakkers 3 zich tot de wijk Akkerbuurt?

Vierakkers 3 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Akkerbuurt. De buurt telt 1.188 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vierakkers 3?

Vierakkers 3 is een woonhuis in Akkerbuurt, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vierakkers 3 vergeleken met de buurt?

Vierakkers 3 heeft 123 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Akkerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vierakkers 3 en wat betekent dat?

Vierakkers 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-09-29. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vierakkers 3?

Vierakkers 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Akkerbuurt?

De wijk Akkerbuurt in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Akkerbuurt?

Vanuit Vierakkers 3 in Akkerbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.