Streetview Ewislaan 26 Heiloo

Ewislaan 26, 1852 GN Heiloo

104 m² Bouwjaar 1937 Label F

Ewislaan 26 is een woonhuis in Heiloo, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en een perceel van 289 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
289 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Ewislaan 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ewislaan 26

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Heiloo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Heiloo

2270 Inwoners
1105 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1188 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde Akkerbuurt
49% Koopwoningen
5.460 Inwoners per km²

Locatie van Ewislaan 26

Vergelijkbare woningen in Heiloo

Veelgestelde vragen over Ewislaan 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Ewislaan 26?

De prijsindicatie voor Ewislaan 26 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Akkerbuurt is €407.000. Dat komt neer op circa €3.913 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ewislaan 26 zich tot de wijk Akkerbuurt?

Ewislaan 26 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Akkerbuurt. De buurt telt 1.188 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ewislaan 26?

Ewislaan 26 is een woonhuis in Akkerbuurt, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ewislaan 26 vergeleken met de buurt?

Ewislaan 26 heeft 104 m² woonoppervlakte. Het perceel is 289 m². In Akkerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ewislaan 26 en wat betekent dat?

Ewislaan 26 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de woningmarkt in Akkerbuurt?

De wijk Akkerbuurt in Heiloo (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Akkerbuurt?

Vanuit Ewislaan 26 in Akkerbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Akkerbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ewislaan 26: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.5 km.