Vrijstaande woning Magdalenastraat 24 Heikant

Magdalenastraat 24, 4566 BB Heikant

120 m² Bouwjaar 1908 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Magdalenastraat 24 is een vrijstaande woning in Heikant, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 1440 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
1440 m²
Inhoud
537 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Magdalenastraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Magdalenastraat 24

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
238.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
261.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.6%
CO₂-emissie
44.47 kg/m²
Geldig tot
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (1225.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

6 km
Vervoer

Treinstation

47.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Heikant

1105 Inwoners
485 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
505 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Kern Heikant
87% Koopwoningen
909 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Magdalenastraat 24

Vergelijkbare woningen in Heikant

Veelgestelde vragen over Magdalenastraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Magdalenastraat 24?

De prijsindicatie voor Magdalenastraat 24 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Heikant is €356.000. Dat komt neer op circa €2.967 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Magdalenastraat 24 zich tot de wijk Kern Heikant?

Magdalenastraat 24 is een vrijstaande woning van 120 m² in de wijk Kern Heikant. De buurt telt 505 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 909 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Magdalenastraat 24?

Magdalenastraat 24 is een vrijstaande woning in Kern Heikant, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Magdalenastraat 24 vergeleken met de buurt?

Magdalenastraat 24 heeft 120 m² woonoppervlakte en 537 m³ inhoud. Het perceel is 1440 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kern Heikant ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Magdalenastraat 24 en wat betekent dat?

Magdalenastraat 24 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-10-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 44.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Magdalenastraat 24?

Magdalenastraat 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 1225 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Heikant?

De wijk Kern Heikant in Heikant (Zeeland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Heikant?

Vanuit Magdalenastraat 24 in Kern Heikant bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 6 km, treinstation op 47.6 km, snelwegoprit op 3.1 km.