Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 212 m²
- Perceeloppervlakte
- 840 m²
Magdalenastraat 13 is een woonhuis in Heikant, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m² en een perceel van 840 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Magdalenastraat 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
6 kmTreinstation
47.6 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
5.7 kmApotheek
4.3 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
2.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
4.5 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Heikant is €356.000. Dat komt neer op circa €1.679 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMagdalenastraat 13 is een woonhuis van 212 m² in de wijk Kern Heikant. De buurt telt 505 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 909 inwoners per km².
Magdalenastraat 13 is een woonhuis in Kern Heikant, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Magdalenastraat 13 heeft 212 m² woonoppervlakte. Het perceel is 840 m². In Kern Heikant ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Magdalenastraat 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.37 kg/jaar.
De wijk Kern Heikant in Heikant (Zeeland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Magdalenastraat 13 in Kern Heikant bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 6 km, treinstation op 47.6 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Magdalenastraat 13: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 4.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 5.7 km.