Streetview Hei- en Boeicopseweg 33 Hei- en Boeicop

Hei- en Boeicopseweg 33, 4126 RD Hei- en Boeicop

180 m² Bouwjaar 1993 7 kamers Label B

Hei- en Boeicopseweg 33 is een woonhuis in Hei- en Boeicop, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 330 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
330 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hei- en Boeicopseweg 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hei- en Boeicopseweg 33

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hei- en Boeicop

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

4.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.7 km
Vervoer

Treinstation

8.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7 km
Gezondheid

Apotheek

6.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

17.8 km

Buurtinformatie in Hei- en Boeicop

695 Inwoners
270 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
290 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Hei- en Boeicop kern
69% Koopwoningen
1.990 Inwoners per km²

Locatie van Hei- en Boeicopseweg 33

Vergelijkbare woningen in Hei- en Boeicop

Veelgestelde vragen over Hei- en Boeicopseweg 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Hei- en Boeicopseweg 33?

De prijsindicatie voor Hei- en Boeicopseweg 33 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Hei- en Boeicop kern is €393.000. Dat komt neer op circa €2.183 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hei- en Boeicopseweg 33 zich tot de wijk Hei- en Boeicop kern?

Hei- en Boeicopseweg 33 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Hei- en Boeicop kern. De buurt telt 290 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.990 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hei- en Boeicopseweg 33?

Hei- en Boeicopseweg 33 is een woonhuis in Hei- en Boeicop kern, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hei- en Boeicopseweg 33 vergeleken met de buurt?

Hei- en Boeicopseweg 33 heeft 180 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 330 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Hei- en Boeicop kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hei- en Boeicopseweg 33 en wat betekent dat?

Hei- en Boeicopseweg 33 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-07-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hei- en Boeicopseweg 33?

Hei- en Boeicopseweg 33 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Hei- en Boeicop kern?

De wijk Hei- en Boeicop kern in Hei- en Boeicop (Utrecht) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hei- en Boeicop kern?

Vanuit Hei- en Boeicopseweg 33 in Hei- en Boeicop kern bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 4.7 km, treinstation op 8.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.