Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwjaar
- 1966
- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 500 m²
- Inhoud
- 686 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Strabrecht 9 is een vrijstaande woning in Heeze, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m² en een perceel van 500 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Strabrecht 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,3 kmSupermarkt
0,8 kmHuisarts
0,2 kmTreinstation
0,8 kmSnelweg oprit
2,8 kmKinderdagverblijf
0,3 kmMiddelbare school
7 kmApotheek
0,6 kmZiekenhuis
4,4 kmRestaurant
0,4 kmCafé
0,6 kmBibliotheek
1,1 kmBioscoop
10,6 kmStrabrecht 9 ligt in de buurt Strabrecht in Heeze. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 235 inwoners en 121 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 92% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 630.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 0,2 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 43 meter
Heeze · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Heeze · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Heeze · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Heeze · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Heeze · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Heeze · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Strabrecht €630.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStrabrecht 9 is een vrijstaande woning van 175 m² in de CBS-buurt Strabrecht. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 121 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.705 inwoners per km².
Strabrecht 9 is een vrijstaande woning in Strabrecht, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Strabrecht 9 heeft 175 m² woonoppervlakte en 686 m³ inhoud. Het perceel is 500 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Strabrecht €630.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Strabrecht in Heeze (Noord-Brabant) 235 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €630.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Strabrecht in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 0,2 km tot een huisarts, 0,8 km tot een treinstation, 2,8 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Strabrecht in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,4 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 7 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Strabrecht in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.
Een woningrapport voor Strabrecht 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Strabrecht. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1966, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Heeze presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.