Streetview Heilarensestraat 23 Heeswijk-Dinther

Heilarensestraat 23, 5473 RA Heeswijk-Dinther

175 m² Bouwjaar 1980 Label D

Heilarensestraat 23 is een woonhuis in Heeswijk-Dinther, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m² en een perceel van 485 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
485 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Heilarensestraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heilarensestraat 23

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Heeswijk-Dinther

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

12.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.8 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Heeswijk-Dinther

905 Inwoners
345 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
339 Woningvoorraad
€462.000 Gem. woningwaarde Heilaren
89% Koopwoningen
3.706 Inwoners per km²

Locatie van Heilarensestraat 23

Vergelijkbare woningen in Heeswijk-Dinther

Veelgestelde vragen over Heilarensestraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Heilarensestraat 23?

De gemiddelde woningwaarde in Heilaren is €462.000. Dat komt neer op circa €2.640 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heilarensestraat 23 zich tot de wijk Heilaren?

Heilarensestraat 23 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Heilaren. De buurt telt 339 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.706 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heilarensestraat 23?

Heilarensestraat 23 is een woonhuis in Heilaren, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Heilarensestraat 23 vergeleken met de buurt?

Heilarensestraat 23 heeft 175 m² woonoppervlakte. Het perceel is 485 m². In Heilaren ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heilarensestraat 23 en wat betekent dat?

Heilarensestraat 23 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Heilaren?

De wijk Heilaren in Heeswijk-Dinther (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heilaren?

Vanuit Heilarensestraat 23 in Heilaren bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 12.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heilaren?

Zorg en onderwijs in de buurt van Heilarensestraat 23: ziekenhuis op 10.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.