Eengezinswoning, vrijstaande woning Eikenhoek 58 Heeswijk-Dinther

Eikenhoek 58, 5473 GZ Heeswijk-Dinther

146 m² Bouwjaar 1966 7 kamers 4 slaapkamers Label E

Eikenhoek 58 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Heeswijk-Dinther, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 2080 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
2080 m²
Inhoud
552 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Eikenhoek 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eikenhoek 58

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
213.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
295.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heeswijk-Dinther

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

13.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Heeswijk-Dinther

520 Inwoners
190 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
189 Woningvoorraad
€528.000 Gem. woningwaarde Eikenhoek
92% Koopwoningen
998 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eikenhoek 58

Vergelijkbare woningen in Heeswijk-Dinther

Veelgestelde vragen over Eikenhoek 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Eikenhoek 58?

De prijsindicatie voor Eikenhoek 58 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Eikenhoek is €528.000. Dat komt neer op circa €3.616 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eikenhoek 58 zich tot de wijk Eikenhoek?

Eikenhoek 58 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 146 m² in de wijk Eikenhoek. De buurt telt 189 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 998 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eikenhoek 58?

Eikenhoek 58 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Eikenhoek, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Eikenhoek 58 vergeleken met de buurt?

Eikenhoek 58 heeft 146 m² woonoppervlakte en 552 m³ inhoud. Het perceel is 2080 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Eikenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eikenhoek 58 en wat betekent dat?

Eikenhoek 58 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-11-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eikenhoek 58?

Eikenhoek 58 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Eikenhoek?

De wijk Eikenhoek in Heeswijk-Dinther (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eikenhoek?

Vanuit Eikenhoek 58 in Eikenhoek bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 13.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.