Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 550 m²
Raadhuisstraat 10 is een woonhuis in Heeswijk-Dinther, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 550 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €446.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Raadhuisstraat 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
13.1 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
10.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
5.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Heilige Stok - Kerkstraat is €446.000. Dat komt neer op circa €2.492 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRaadhuisstraat 10 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Heilige Stok - Kerkstraat. De buurt telt 184 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.828 inwoners per km².
Raadhuisstraat 10 is een woonhuis in Heilige Stok - Kerkstraat, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Raadhuisstraat 10 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 550 m². In Heilige Stok - Kerkstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €446.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Heilige Stok - Kerkstraat in Heeswijk-Dinther (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €446.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Raadhuisstraat 10 in Heilige Stok - Kerkstraat bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 13.1 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Raadhuisstraat 10: ziekenhuis op 10.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Heilige Stok - Kerkstraat: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Raadhuisstraat 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Heilige Stok - Kerkstraat. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.