Streetview Pastoor Maasstraat 3 Heeswijk-Dinther

Pastoor Maasstraat 3, 5473 CG Heeswijk-Dinther

274 m² Bouwjaar 1955

Pastoor Maasstraat 3 is een woonhuis in Heeswijk-Dinther, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 274 m² en een perceel van 465 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
274 m²
Perceeloppervlakte
465 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Maasstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heeswijk-Dinther

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

12.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Heeswijk-Dinther

405 Inwoners
185 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
190 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Graaf Wernerstraat
72% Koopwoningen
3.862 Inwoners per km²

Locatie van Pastoor Maasstraat 3

Vergelijkbare woningen in Heeswijk-Dinther

Veelgestelde vragen over Pastoor Maasstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Maasstraat 3?

De prijsindicatie voor Pastoor Maasstraat 3 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Graaf Wernerstraat is €374.000. Dat komt neer op circa €1.365 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Maasstraat 3 zich tot de wijk Graaf Wernerstraat?

Pastoor Maasstraat 3 is een woonhuis van 274 m² in de wijk Graaf Wernerstraat. De buurt telt 190 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.862 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Maasstraat 3?

Pastoor Maasstraat 3 is een woonhuis in Graaf Wernerstraat, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pastoor Maasstraat 3 vergeleken met de buurt?

Pastoor Maasstraat 3 heeft 274 m² woonoppervlakte. Het perceel is 465 m². In Graaf Wernerstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Graaf Wernerstraat?

De wijk Graaf Wernerstraat in Heeswijk-Dinther (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Graaf Wernerstraat?

Vanuit Pastoor Maasstraat 3 in Graaf Wernerstraat bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 12.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Graaf Wernerstraat?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pastoor Maasstraat 3: ziekenhuis op 11.1 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Graaf Wernerstraat?

Recreatie nabij Graaf Wernerstraat: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).