Streetview Pijnsweg 73 Heerlen

Pijnsweg 73, 6419 CK Heerlen

311 m² Bouwjaar 1970 3 kamers 4 slaapkamers Label D

Pijnsweg 73 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 311 m², een perceel van 812 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
311 m²
Perceeloppervlakte
812 m²
Inhoud
935 m³
Kamers
3
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Pijnsweg 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pijnsweg 73

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Heerlen

3550 Inwoners
1880 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1979 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Welten-Dorp
72% Koopwoningen
2.139 Inwoners per km²

Locatie van Pijnsweg 73

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Pijnsweg 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Pijnsweg 73?

De gemiddelde woningwaarde in Welten-Dorp is €285.000. Dat komt neer op circa €916 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pijnsweg 73 zich tot de wijk Welten-Dorp?

Pijnsweg 73 is een woonhuis van 311 m² in de wijk Welten-Dorp. De buurt telt 1.979 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pijnsweg 73?

Pijnsweg 73 is een woonhuis in Welten-Dorp, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pijnsweg 73 vergeleken met de buurt?

Pijnsweg 73 heeft 311 m² woonoppervlakte en 935 m³ inhoud. Het perceel is 812 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 104 m² per kamer. In Welten-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pijnsweg 73 en wat betekent dat?

Pijnsweg 73 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Pijnsweg 73?

Pijnsweg 73 heeft 3 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Welten-Dorp?

De wijk Welten-Dorp in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 3.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Welten-Dorp?

Vanuit Pijnsweg 73 in Welten-Dorp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Welten-Dorp?