Streetview Pijnsweg 109 Heerlen

Pijnsweg 109, 6419 CK Heerlen

191 m² Bouwjaar 1950 Label C

Pijnsweg 109 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 375 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
375 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Pijnsweg 109

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pijnsweg 109

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
140.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Heerlen

3550 Inwoners
1880 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1979 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Welten-Dorp
72% Koopwoningen
2.139 Inwoners per km²

Locatie van Pijnsweg 109

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Pijnsweg 109

Wat is de geschatte woningwaarde van Pijnsweg 109?

De gemiddelde woningwaarde in Welten-Dorp is €285.000. Dat komt neer op circa €1.492 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pijnsweg 109 zich tot de wijk Welten-Dorp?

Pijnsweg 109 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Welten-Dorp. De buurt telt 1.979 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pijnsweg 109?

Pijnsweg 109 is een woonhuis in Welten-Dorp, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pijnsweg 109 vergeleken met de buurt?

Pijnsweg 109 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 375 m². In Welten-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pijnsweg 109 en wat betekent dat?

Pijnsweg 109 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-12-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.51 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Welten-Dorp?

De wijk Welten-Dorp in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 3.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Welten-Dorp?

Vanuit Pijnsweg 109 in Welten-Dorp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Welten-Dorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pijnsweg 109: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.