Villa, vrijstaande woning Valkenburgerweg 72 A Heerlen

Valkenburgerweg 72 A, 6419 AV Heerlen

204 m² Bouwjaar 1973 8 kamers 4 slaapkamers Label G

Valkenburgerweg 72 A is een villa, vrijstaande woning in Heerlen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 996 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
996 m²
Inhoud
1175 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Valkenburgerweg 72 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenburgerweg 72 A

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Heerlen

3550 Inwoners
1880 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1979 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Welten-Dorp
72% Koopwoningen
2.139 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valkenburgerweg 72 A

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Valkenburgerweg 72 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenburgerweg 72 A?

De prijsindicatie voor Valkenburgerweg 72 A ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Welten-Dorp is €285.000. Dat komt neer op circa €1.397 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenburgerweg 72 A zich tot de wijk Welten-Dorp?

Valkenburgerweg 72 A is een villa, vrijstaande woning van 204 m² in de wijk Welten-Dorp. De buurt telt 1.979 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenburgerweg 72 A?

Valkenburgerweg 72 A is een villa, vrijstaande woning in Welten-Dorp, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Valkenburgerweg 72 A vergeleken met de buurt?

Valkenburgerweg 72 A heeft 204 m² woonoppervlakte en 1175 m³ inhoud. Het perceel is 996 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Welten-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenburgerweg 72 A en wat betekent dat?

Valkenburgerweg 72 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Valkenburgerweg 72 A?

Valkenburgerweg 72 A heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Welten-Dorp?

De wijk Welten-Dorp in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 3.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Welten-Dorp?

Vanuit Valkenburgerweg 72 A in Welten-Dorp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1 km.