Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 493 m²
Leon Biessenstraat 31 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 493 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €161.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leon Biessenstraat 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Leon Biessenstraat 31 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Heerlerbaan-Oost is €161.000. Dat komt neer op circa €925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeon Biessenstraat 31 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Heerlerbaan-Oost. De buurt telt 2.301 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.792 inwoners per km².
Leon Biessenstraat 31 is een woonhuis in Heerlerbaan-Oost, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Leon Biessenstraat 31 heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 493 m². In Heerlerbaan-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €161.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Heerlerbaan-Oost in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 3.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €161.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Leon Biessenstraat 31 in Heerlerbaan-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leon Biessenstraat 31: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Heerlerbaan-Oost: restaurant (0.5 km), cafe (1.8 km).
De prijsindicatie ligt rond €180.000 tot €205.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Heerlerbaan-Oost is €161.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.