Streetview Leon Biessenstraat 3 Heerlen

Leon Biessenstraat 3, 6418 TL Heerlen

146 m² Bouwjaar 1972

Leon Biessenstraat 3 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m² en een perceel van 309 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €161.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
309 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Leon Biessenstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Heerlen

3975 Inwoners
2180 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2301 Woningvoorraad
€161.000 Gem. woningwaarde Heerlerbaan-Oost
17% Koopwoningen
5.792 Inwoners per km²

Locatie van Leon Biessenstraat 3

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Leon Biessenstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Leon Biessenstraat 3?

De gemiddelde woningwaarde in Heerlerbaan-Oost is €161.000. Dat komt neer op circa €1.103 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leon Biessenstraat 3 zich tot de wijk Heerlerbaan-Oost?

Leon Biessenstraat 3 is een woonhuis van 146 m² in de wijk Heerlerbaan-Oost. De buurt telt 2.301 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.792 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leon Biessenstraat 3?

Leon Biessenstraat 3 is een woonhuis in Heerlerbaan-Oost, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Leon Biessenstraat 3 vergeleken met de buurt?

Leon Biessenstraat 3 heeft 146 m² woonoppervlakte. Het perceel is 309 m². In Heerlerbaan-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €161.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Heerlerbaan-Oost?

De wijk Heerlerbaan-Oost in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 3.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €161.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heerlerbaan-Oost?

Vanuit Leon Biessenstraat 3 in Heerlerbaan-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heerlerbaan-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Leon Biessenstraat 3: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Heerlerbaan-Oost?

Recreatie nabij Heerlerbaan-Oost: restaurant (0.5 km), cafe (1.8 km).