Straatbeeld van Ridderweg 7 in Heerlen

Ridderweg 7, 6418 PH Heerlen

152 m² Bouwjaar 1933 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Ridderweg 7 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Heerlen, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 360 m² en 5 kamers. Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, halfvrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
360 m²
Inhoud
523 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 375.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Ridderweg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ridderweg 7

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
146.34 kWh/m²
CO₂-emissie
32.37 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (380.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Heerlerbaan-West

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,2 km
Dagelijks

Supermarkt

0,4 km
Gezondheid

Huisarts

1,1 km
Vervoer

Treinstation

3,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,9 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,5 km
Horeca

Restaurant

0,4 km
Horeca

Café

2,1 km
Cultuur

Bibliotheek

1,2 km
Cultuur

Bioscoop

2,4 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Heerlerbaan-West

Ridderweg 7 ligt in de buurt Heerlerbaan-West in Heerlen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.795 inwoners en 836 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 65% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 445.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 1,2 km tot een basisschool en 1,1 km tot een huisarts.

1795 Inwoners
825 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
836 Woningvoorraad
€445.000 Gem. WOZ-waarde Heerlerbaan-West
65% Koopwoningen
1.259 Inwoners per km²

Locatie van Ridderweg 7

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Heerlen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Ridderweg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Ridderweg 7?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Heerlerbaan-West €445.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ridderweg 7 zich tot de CBS-buurt Heerlerbaan-West?

Ridderweg 7 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 152 m² in de CBS-buurt Heerlerbaan-West. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 836 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.259 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ridderweg 7?

Ridderweg 7 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Heerlerbaan-West, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ridderweg 7 vergeleken met de buurt?

Ridderweg 7 heeft 152 m² woonoppervlakte en 523 m³ inhoud. Het perceel is 360 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Heerlerbaan-West €445.000.

Wat is het energielabel van Ridderweg 7 en wat betekent dat?

Ridderweg 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-08-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ridderweg 7?

Ridderweg 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 380 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Heerlerbaan-West?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Heerlerbaan-West in Heerlen (Limburg) 1.795 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €445.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Heerlerbaan-West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Heerlerbaan-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 1,2 km tot een basisschool, 1,1 km tot een huisarts, 3,5 km tot een treinstation, 1,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Heerlerbaan-West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Heerlerbaan-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,5 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 1,2 km tot een kinderdagverblijf, 1,9 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Heerlerbaan-West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Heerlerbaan-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 2,1 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Ridderweg 7?

Een woningrapport voor Ridderweg 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Heerlerbaan-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1933, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Heerlen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars