Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 490 m²
Dr. Clemens Meulemanstraat 17 E is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en een perceel van 490 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dr. Clemens Meulemanstraat 17 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Heerlerbaan-West is €412.000. Dat komt neer op circa €2.091 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDr. Clemens Meulemanstraat 17 E is een woonhuis van 197 m² in de wijk Heerlerbaan-West. De buurt telt 795 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.202 inwoners per km².
Dr. Clemens Meulemanstraat 17 E is een woonhuis in Heerlerbaan-West, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Dr. Clemens Meulemanstraat 17 E heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 490 m². In Heerlerbaan-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dr. Clemens Meulemanstraat 17 E heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Heerlerbaan-West in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Dr. Clemens Meulemanstraat 17 E in Heerlerbaan-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dr. Clemens Meulemanstraat 17 E: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.9 km.