Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Zandweg 130 Heerlen

Zandweg 130, 6418 PB Heerlen

99 m² Bouwjaar 1937 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Zandweg 130 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Heerlen, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 140 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, halfvrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
508 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€215.000 tot €265.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Zandweg 130

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandweg 130

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
260.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
423.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
91.05 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gaskachels
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Heerlen

1670 Inwoners
775 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
795 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Heerlerbaan-West
63% Koopwoningen
1.202 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zandweg 130

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Zandweg 130

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandweg 130?

De prijsindicatie voor Zandweg 130 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Heerlerbaan-West is €412.000. Dat komt neer op circa €4.162 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandweg 130 zich tot de wijk Heerlerbaan-West?

Zandweg 130 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 99 m² in de wijk Heerlerbaan-West. De buurt telt 795 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.202 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandweg 130?

Zandweg 130 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Heerlerbaan-West, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zandweg 130 vergeleken met de buurt?

Zandweg 130 heeft 99 m² woonoppervlakte en 508 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Heerlerbaan-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandweg 130 en wat betekent dat?

Zandweg 130 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-07-23. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 91.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandweg 130?

Zandweg 130 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Heerlerbaan-West?

De wijk Heerlerbaan-West in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heerlerbaan-West?

Vanuit Zandweg 130 in Heerlerbaan-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heerlerbaan-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zandweg 130: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Heerlerbaan-West?

Recreatie nabij Heerlerbaan-West: restaurant (0.4 km), cafe (2.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Zandweg 130?

Zandweg 130 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €215.000 tot €265.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Heerlerbaan-West is €412.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Zandweg 130?

Een woningrapport voor Zandweg 130 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Heerlerbaan-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1937, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen