Streetview Sinaïstraat 7 Heerlen

Sinaïstraat 7, 6418 GA Heerlen

119 m² Bouwjaar 1975 6 kamers 3 slaapkamers Label E

Sinaïstraat 7 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 312 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €161.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
312 m²
Inhoud
477 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sinaïstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sinaïstraat 7

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
211.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
308.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Heerlen

3975 Inwoners
2180 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2301 Woningvoorraad
€161.000 Gem. woningwaarde Heerlerbaan-Oost
17% Koopwoningen
5.792 Inwoners per km²

Locatie van Sinaïstraat 7

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Sinaïstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Sinaïstraat 7?

De gemiddelde woningwaarde in Heerlerbaan-Oost is €161.000. Dat komt neer op circa €1.353 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sinaïstraat 7 zich tot de wijk Heerlerbaan-Oost?

Sinaïstraat 7 is een woonhuis van 119 m² in de wijk Heerlerbaan-Oost. De buurt telt 2.301 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.792 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sinaïstraat 7?

Sinaïstraat 7 is een woonhuis in Heerlerbaan-Oost, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Sinaïstraat 7 vergeleken met de buurt?

Sinaïstraat 7 heeft 119 m² woonoppervlakte en 477 m³ inhoud. Het perceel is 312 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Heerlerbaan-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €161.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sinaïstraat 7 en wat betekent dat?

Sinaïstraat 7 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-07-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sinaïstraat 7?

Sinaïstraat 7 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Heerlerbaan-Oost?

De wijk Heerlerbaan-Oost in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 3.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €161.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heerlerbaan-Oost?

Vanuit Sinaïstraat 7 in Heerlerbaan-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.