Streetview Pastoor Erensstraat 3 Heerlen

Pastoor Erensstraat 3, 6418 BE Heerlen

102 m² Bouwjaar 1919 Label G

Pastoor Erensstraat 3 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €161.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
102 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Erensstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Erensstraat 3

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Heerlen

3975 Inwoners
2180 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2301 Woningvoorraad
€161.000 Gem. woningwaarde Heerlerbaan-Oost
17% Koopwoningen
5.792 Inwoners per km²

Locatie van Pastoor Erensstraat 3

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Pastoor Erensstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Erensstraat 3?

De gemiddelde woningwaarde in Heerlerbaan-Oost is €161.000. Dat komt neer op circa €1.578 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Erensstraat 3 zich tot de wijk Heerlerbaan-Oost?

Pastoor Erensstraat 3 is een woonhuis van 102 m² in de wijk Heerlerbaan-Oost. De buurt telt 2.301 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.792 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Erensstraat 3?

Pastoor Erensstraat 3 is een woonhuis in Heerlerbaan-Oost, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pastoor Erensstraat 3 vergeleken met de buurt?

Pastoor Erensstraat 3 heeft 102 m² woonoppervlakte. In Heerlerbaan-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €161.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Erensstraat 3 en wat betekent dat?

Pastoor Erensstraat 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-06-21. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Heerlerbaan-Oost?

De wijk Heerlerbaan-Oost in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 3.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €161.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heerlerbaan-Oost?

Vanuit Pastoor Erensstraat 3 in Heerlerbaan-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.