Streetview Clara Wichmannstraat 5 Heerlen

Clara Wichmannstraat 5, 6417 ZB Heerlen

225 m² Bouwjaar 1995 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Clara Wichmannstraat 5 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 655 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
225 m²
Perceeloppervlakte
655 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Clara Wichmannstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Clara Wichmannstraat 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Heerlen

3700 Inwoners
2205 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2257 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Douve Weien
40% Koopwoningen
4.700 Inwoners per km²

Locatie van Clara Wichmannstraat 5

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Clara Wichmannstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Clara Wichmannstraat 5?

De gemiddelde woningwaarde in Douve Weien is €226.000. Dat komt neer op circa €1.004 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Clara Wichmannstraat 5 zich tot de wijk Douve Weien?

Clara Wichmannstraat 5 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Douve Weien. De buurt telt 2.257 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.700 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Clara Wichmannstraat 5?

Clara Wichmannstraat 5 is een woonhuis in Douve Weien, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Clara Wichmannstraat 5 vergeleken met de buurt?

Clara Wichmannstraat 5 heeft 225 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 655 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Douve Weien ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Clara Wichmannstraat 5 en wat betekent dat?

Clara Wichmannstraat 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-01-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Clara Wichmannstraat 5?

Clara Wichmannstraat 5 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Douve Weien?

De wijk Douve Weien in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 3.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Douve Weien?

Vanuit Clara Wichmannstraat 5 in Douve Weien bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.