Streetview Julianusstraat 50 Heerlen

Julianusstraat 50, 6417 VP Heerlen

151 m² Bouwjaar 1960 Label D

Julianusstraat 50 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en een perceel van 470 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €188.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
470 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Julianusstraat 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Julianusstraat 50

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
210.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
266.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.6%
CO₂-emissie
47.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Heerlen

1220 Inwoners
760 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
767 Woningvoorraad
€188.000 Gem. woningwaarde Aarveld
36% Koopwoningen
5.432 Inwoners per km²

Locatie van Julianusstraat 50

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Julianusstraat 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Julianusstraat 50?

De gemiddelde woningwaarde in Aarveld is €188.000. Dat komt neer op circa €1.245 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julianusstraat 50 zich tot de wijk Aarveld?

Julianusstraat 50 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Aarveld. De buurt telt 767 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.432 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julianusstraat 50?

Julianusstraat 50 is een woonhuis in Aarveld, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Julianusstraat 50 vergeleken met de buurt?

Julianusstraat 50 heeft 151 m² woonoppervlakte. Het perceel is 470 m². In Aarveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €188.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Julianusstraat 50 en wat betekent dat?

Julianusstraat 50 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-04-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.11 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Aarveld?

De wijk Aarveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €188.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aarveld?

Vanuit Julianusstraat 50 in Aarveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aarveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Julianusstraat 50: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.