Eengezinswoning, hoekwoning (drive-in woning) Julianusstraat 48 Heerlen

Julianusstraat 48, 6417 VP Heerlen

199 m² Bouwjaar 1960 7 kamers 5 slaapkamers Label D

Julianusstraat 48 is een eengezinswoning, hoekwoning (drive-in woning) in Heerlen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m², een perceel van 479 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €188.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, hoekwoning (drive-in woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
199 m²
Perceeloppervlakte
479 m²
Inhoud
782 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Julianusstraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Julianusstraat 48

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
189.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
254.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.4%
CO₂-emissie
45.9 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Heerlen

1220 Inwoners
760 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
767 Woningvoorraad
€188.000 Gem. woningwaarde Aarveld
36% Koopwoningen
5.432 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Julianusstraat 48

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Julianusstraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Julianusstraat 48?

De prijsindicatie voor Julianusstraat 48 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Aarveld is €188.000. Dat komt neer op circa €945 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julianusstraat 48 zich tot de wijk Aarveld?

Julianusstraat 48 is een eengezinswoning, hoekwoning (drive-in woning) van 199 m² in de wijk Aarveld. De buurt telt 767 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.432 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julianusstraat 48?

Julianusstraat 48 is een eengezinswoning, hoekwoning (drive-in woning) in Aarveld, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Julianusstraat 48 vergeleken met de buurt?

Julianusstraat 48 heeft 199 m² woonoppervlakte en 782 m³ inhoud. Het perceel is 479 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Aarveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €188.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Julianusstraat 48 en wat betekent dat?

Julianusstraat 48 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 45.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Julianusstraat 48?

Julianusstraat 48 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Aarveld?

De wijk Aarveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €188.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aarveld?

Vanuit Julianusstraat 48 in Aarveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.