Tussenwoning Benzenraderweg 279 Heerlen

Benzenraderweg 279, 6417 SR Heerlen

175 m² Bouwjaar 1920 7 kamers 5 slaapkamers Label D

Benzenraderweg 279 is een tussenwoning in Heerlen, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 405 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
405 m²
Inhoud
761 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Benzenraderweg 279

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Benzenraderweg 279

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
222.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
282.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.7%
CO₂-emissie
50.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Heerlen

3700 Inwoners
2205 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2257 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Douve Weien
40% Koopwoningen
4.700 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Benzenraderweg 279

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Benzenraderweg 279

Wat is de geschatte woningwaarde van Benzenraderweg 279?

De prijsindicatie voor Benzenraderweg 279 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Douve Weien is €226.000. Dat komt neer op circa €1.291 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Benzenraderweg 279 zich tot de wijk Douve Weien?

Benzenraderweg 279 is een tussenwoning van 175 m² in de wijk Douve Weien. De buurt telt 2.257 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.700 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Benzenraderweg 279?

Benzenraderweg 279 is een tussenwoning in Douve Weien, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Benzenraderweg 279 vergeleken met de buurt?

Benzenraderweg 279 heeft 175 m² woonoppervlakte en 761 m³ inhoud. Het perceel is 405 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Douve Weien ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Benzenraderweg 279 en wat betekent dat?

Benzenraderweg 279 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-09-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Benzenraderweg 279?

Benzenraderweg 279 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Douve Weien?

De wijk Douve Weien in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 3.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Douve Weien?

Vanuit Benzenraderweg 279 in Douve Weien bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Douve Weien?

Zorg en onderwijs in de buurt van Benzenraderweg 279: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Douve Weien?

Recreatie nabij Douve Weien: restaurant (0.9 km), cafe (0.9 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Benzenraderweg 279?

Benzenraderweg 279 is verkocht in de periode 2024 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €220.000 tot €270.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Douve Weien is €226.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Benzenraderweg 279?

Een woningrapport voor Benzenraderweg 279 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Douve Weien. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1920, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen