Benedenwoning (appartement) Benzenraderweg 221 A Heerlen

Benzenraderweg 221 A, 6417 SN Heerlen

40 m² Bouwjaar 1984 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Benzenraderweg 221 A is een benedenwoning (appartement) in Heerlen, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
40 m²
Inhoud
115 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€75.000 tot €100.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Benzenraderweg 221 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Benzenraderweg 221 A

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Heerlen

3700 Inwoners
2205 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2257 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Douve Weien
40% Koopwoningen
4.700 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Benzenraderweg 221 A

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Benzenraderweg 221 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Benzenraderweg 221 A?

De prijsindicatie voor Benzenraderweg 221 A ligt rond €75.000 tot €100.000. De gemiddelde woningwaarde in Douve Weien is €226.000. Dat komt neer op circa €5.650 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Benzenraderweg 221 A zich tot de wijk Douve Weien?

Benzenraderweg 221 A is een benedenwoning (appartement) van 40 m² in de wijk Douve Weien. De buurt telt 2.257 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.700 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Benzenraderweg 221 A?

Benzenraderweg 221 A is een benedenwoning (appartement) in Douve Weien, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Benzenraderweg 221 A vergeleken met de buurt?

Benzenraderweg 221 A heeft 40 m² woonoppervlakte en 115 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Douve Weien ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Benzenraderweg 221 A en wat betekent dat?

Benzenraderweg 221 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Benzenraderweg 221 A?

Benzenraderweg 221 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Douve Weien?

De wijk Douve Weien in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 3.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Douve Weien?

Vanuit Benzenraderweg 221 A in Douve Weien bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.