2-onder-1-kapwoning Benzenraderweg 193 Heerlen

Benzenraderweg 193, 6417 SM Heerlen

162 m² Bouwjaar 1918 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Benzenraderweg 193 is een 2-onder-1-kapwoning in Heerlen, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 227 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
227 m²
Inhoud
573 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Benzenraderweg 193

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Benzenraderweg 193

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
141.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
178.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.1%
CO₂-emissie
31.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Heerlen

1565 Inwoners
765 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
751 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Bekkerveld
82% Koopwoningen
4.249 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Benzenraderweg 193

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Benzenraderweg 193

Wat is de geschatte woningwaarde van Benzenraderweg 193?

De prijsindicatie voor Benzenraderweg 193 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Bekkerveld is €316.000. Dat komt neer op circa €1.951 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Benzenraderweg 193 zich tot de wijk Bekkerveld?

Benzenraderweg 193 is een 2-onder-1-kapwoning van 162 m² in de wijk Bekkerveld. De buurt telt 751 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.249 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Benzenraderweg 193?

Benzenraderweg 193 is een 2-onder-1-kapwoning in Bekkerveld, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Benzenraderweg 193 vergeleken met de buurt?

Benzenraderweg 193 heeft 162 m² woonoppervlakte en 573 m³ inhoud. Het perceel is 227 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Bekkerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Benzenraderweg 193 en wat betekent dat?

Benzenraderweg 193 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Benzenraderweg 193?

Benzenraderweg 193 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bekkerveld?

De wijk Bekkerveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bekkerveld?

Vanuit Benzenraderweg 193 in Bekkerveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bekkerveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Benzenraderweg 193: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bekkerveld?

Recreatie nabij Bekkerveld: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Benzenraderweg 193?

Benzenraderweg 193 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €260.000 tot €310.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Bekkerveld is €316.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Benzenraderweg 193?

Een woningrapport voor Benzenraderweg 193 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bekkerveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1918, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen