Streetview Kaldebornweg 22 Heerlen

Kaldebornweg 22, 6417 BA Heerlen

298 m² Bouwjaar 1996

Kaldebornweg 22 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 298 m² en een perceel van 716 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
298 m²
Perceeloppervlakte
716 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kaldebornweg 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Heerlen

1400 Inwoners
585 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
577 Woningvoorraad
€440.000 Gem. woningwaarde Caumerveld
95% Koopwoningen
3.483 Inwoners per km²

Locatie van Kaldebornweg 22

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Kaldebornweg 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaldebornweg 22?

De gemiddelde woningwaarde in Caumerveld is €440.000. Dat komt neer op circa €1.477 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaldebornweg 22 zich tot de wijk Caumerveld?

Kaldebornweg 22 is een woonhuis van 298 m² in de wijk Caumerveld. De buurt telt 577 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.483 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaldebornweg 22?

Kaldebornweg 22 is een woonhuis in Caumerveld, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kaldebornweg 22 vergeleken met de buurt?

Kaldebornweg 22 heeft 298 m² woonoppervlakte. Het perceel is 716 m². In Caumerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Caumerveld?

De wijk Caumerveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Caumerveld?

Vanuit Kaldebornweg 22 in Caumerveld bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Caumerveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kaldebornweg 22: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Caumerveld?

Recreatie nabij Caumerveld: restaurant (1.1 km), cafe (1.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kaldebornweg 22?

Een woningrapport voor Kaldebornweg 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Caumerveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.