Woningdetails
- Type
- Hoekwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Inhoud
- 373 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €190.000 tot €240.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Roemer Visscherstraat 3 is een hoekwoning in Heerlen, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 250 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €163.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Roemer Visscherstraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
1.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
2.2 kmOp een rustige en centrale locatie aan de Roemer Visscherstraat, in de karakteristieke wijk Molenberg, ligt deze charmante en goed onderhouden…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Roemer Visscherstraat 3 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Dr. Schaepmanplein en omgeving is €163.000. Dat komt neer op circa €1.772 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRoemer Visscherstraat 3 is een hoekwoning van 92 m² in de wijk Dr. Schaepmanplein en omgeving. De buurt telt 890 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.092 inwoners per km².
Roemer Visscherstraat 3 is een hoekwoning in Dr. Schaepmanplein en omgeving, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Roemer Visscherstraat 3 heeft 92 m² woonoppervlakte en 373 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Dr. Schaepmanplein en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €163.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Roemer Visscherstraat 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.58 kg/jaar.
Roemer Visscherstraat 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Dr. Schaepmanplein en omgeving in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €163.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Roemer Visscherstraat 3 in Dr. Schaepmanplein en omgeving bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.