Villa, geschakelde woning Harriët Freezerstraat 2 Heerlen

Harriët Freezerstraat 2, 6416 HW Heerlen

230 m² Bouwjaar 1996 3 kamers 3 slaapkamers Label A

Harriët Freezerstraat 2 is een villa, geschakelde woning in Heerlen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 564 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
564 m²
Inhoud
564 m³
Kamers
3
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€740.000 tot €840.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Harriët Freezerstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Harriët Freezerstraat 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.31 kg/m²

Tuin
Ja (128.0 m²)

Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Heerlen

1400 Inwoners
585 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
577 Woningvoorraad
€440.000 Gem. woningwaarde Caumerveld
95% Koopwoningen
3.483 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Harriët Freezerstraat 2

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Harriët Freezerstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Harriët Freezerstraat 2?

De prijsindicatie voor Harriët Freezerstraat 2 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Caumerveld is €440.000. Dat komt neer op circa €1.913 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Harriët Freezerstraat 2 zich tot de wijk Caumerveld?

Harriët Freezerstraat 2 is een villa, geschakelde woning van 230 m² in de wijk Caumerveld. De buurt telt 577 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.483 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Harriët Freezerstraat 2?

Harriët Freezerstraat 2 is een villa, geschakelde woning in Caumerveld, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Harriët Freezerstraat 2 vergeleken met de buurt?

Harriët Freezerstraat 2 heeft 230 m² woonoppervlakte en 564 m³ inhoud. Het perceel is 564 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 77 m² per kamer. In Caumerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Harriët Freezerstraat 2 en wat betekent dat?

Harriët Freezerstraat 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Harriët Freezerstraat 2?

Harriët Freezerstraat 2 heeft 3 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 128 m².

Hoe is de woningmarkt in Caumerveld?

De wijk Caumerveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Caumerveld?