2-onder-1-kapwoning Heuvelweg 32 Heerlen

Heuvelweg 32, 6415 XZ Heerlen

140 m² Bouwjaar 1952 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Heuvelweg 32 is een 2-onder-1-kapwoning in Heerlen, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 405 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €191.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
405 m²
Inhoud
535 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Heuvelweg 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heuvelweg 32

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
195.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.9%
CO₂-emissie
38.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Heerlen

2525 Inwoners
1305 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1261 Woningvoorraad
€191.000 Gem. woningwaarde Schaesbergerveld
60% Koopwoningen
4.904 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heuvelweg 32

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Heuvelweg 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Heuvelweg 32?

De prijsindicatie voor Heuvelweg 32 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Schaesbergerveld is €191.000. Dat komt neer op circa €1.364 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heuvelweg 32 zich tot de wijk Schaesbergerveld?

Heuvelweg 32 is een 2-onder-1-kapwoning van 140 m² in de wijk Schaesbergerveld. De buurt telt 1.261 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.904 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heuvelweg 32?

Heuvelweg 32 is een 2-onder-1-kapwoning in Schaesbergerveld, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Heuvelweg 32 vergeleken met de buurt?

Heuvelweg 32 heeft 140 m² woonoppervlakte en 535 m³ inhoud. Het perceel is 405 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Schaesbergerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €191.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heuvelweg 32 en wat betekent dat?

Heuvelweg 32 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heuvelweg 32?

Heuvelweg 32 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schaesbergerveld?

De wijk Schaesbergerveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €191.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schaesbergerveld?

Vanuit Heuvelweg 32 in Schaesbergerveld bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.