Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 483 m²
Kloosterkoolhof 46 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en een perceel van 483 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €191.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kloosterkoolhof 46
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schaesbergerveld is €191.000. Dat komt neer op circa €880 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKloosterkoolhof 46 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Schaesbergerveld. De buurt telt 1.261 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.904 inwoners per km².
Kloosterkoolhof 46 is een woonhuis in Schaesbergerveld, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kloosterkoolhof 46 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 483 m². In Schaesbergerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €191.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Schaesbergerveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €191.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Kloosterkoolhof 46 in Schaesbergerveld bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kloosterkoolhof 46: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Schaesbergerveld: restaurant (0.5 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Kloosterkoolhof 46 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Schaesbergerveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1932, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.