Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1963
- Woonoppervlakte
- 223 m²
- Perceeloppervlakte
- 795 m²
- Inhoud
- 527 m³
- Kamers
- 12
- Slaapkamers
- 3
Kapelweg 22 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m², een perceel van 795 m² en 12 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €250.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kapelweg 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Palemig is €250.000. Dat komt neer op circa €1.121 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKapelweg 22 is een woonhuis van 223 m² in de wijk Palemig. De buurt telt 307 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.090 inwoners per km².
Kapelweg 22 is een woonhuis in Palemig, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kapelweg 22 heeft 223 m² woonoppervlakte en 527 m³ inhoud. Het perceel is 795 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Palemig ligt de gemiddelde woningwaarde op €250.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kapelweg 22 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-02-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kapelweg 22 heeft 12 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Palemig in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €250.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Kapelweg 22 in Palemig bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kapelweg 22: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 0.8 km.