Streetview Pleijweg 51 Heerlen

Pleijweg 51, 6415 RE Heerlen

194 m² Bouwjaar 1990 5 kamers Label B

Pleijweg 51 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m², een perceel van 650 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €250.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
194 m²
Perceeloppervlakte
650 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pleijweg 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pleijweg 51

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Heerlen

650 Inwoners
310 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
307 Woningvoorraad
€250.000 Gem. woningwaarde Palemig
73% Koopwoningen
1.090 Inwoners per km²

Locatie van Pleijweg 51

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Pleijweg 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Pleijweg 51?

De prijsindicatie voor Pleijweg 51 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Palemig is €250.000. Dat komt neer op circa €1.289 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pleijweg 51 zich tot de wijk Palemig?

Pleijweg 51 is een woonhuis van 194 m² in de wijk Palemig. De buurt telt 307 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pleijweg 51?

Pleijweg 51 is een woonhuis in Palemig, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pleijweg 51 vergeleken met de buurt?

Pleijweg 51 heeft 194 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 650 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Palemig ligt de gemiddelde woningwaarde op €250.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pleijweg 51 en wat betekent dat?

Pleijweg 51 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-10-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pleijweg 51?

Pleijweg 51 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Palemig?

De wijk Palemig in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €250.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Palemig?

Vanuit Pleijweg 51 in Palemig bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Palemig?