Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 204 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
Onderstestraat 28 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m² en een perceel van 155 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €250.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Onderstestraat 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Palemig is €250.000. Dat komt neer op circa €1.225 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOnderstestraat 28 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Palemig. De buurt telt 307 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.090 inwoners per km².
Onderstestraat 28 is een woonhuis in Palemig, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Onderstestraat 28 heeft 204 m² woonoppervlakte. Het perceel is 155 m². In Palemig ligt de gemiddelde woningwaarde op €250.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Palemig in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €250.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Onderstestraat 28 in Palemig bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Onderstestraat 28: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Palemig: restaurant (0.9 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Onderstestraat 28 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Palemig. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1925, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.