Streetview Kasteellaan 149 Heerlen

Kasteellaan 149, 6415 HR Heerlen

152 m² Bouwjaar 2006 Label A+

Kasteellaan 149 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m² en een perceel van 235 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €156.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
235 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kasteellaan 149

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kasteellaan 149

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
99.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
102.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20%
CO₂-emissie
17.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Heerlen

2910 Inwoners
1505 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1520 Woningvoorraad
€156.000 Gem. woningwaarde Meezenbroek
25% Koopwoningen
5.128 Inwoners per km²

Locatie van Kasteellaan 149

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Kasteellaan 149

Wat is de geschatte woningwaarde van Kasteellaan 149?

De gemiddelde woningwaarde in Meezenbroek is €156.000. Dat komt neer op circa €1.026 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kasteellaan 149 zich tot de wijk Meezenbroek?

Kasteellaan 149 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Meezenbroek. De buurt telt 1.520 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.128 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kasteellaan 149?

Kasteellaan 149 is een woonhuis in Meezenbroek, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kasteellaan 149 vergeleken met de buurt?

Kasteellaan 149 heeft 152 m² woonoppervlakte. Het perceel is 235 m². In Meezenbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €156.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kasteellaan 149 en wat betekent dat?

Kasteellaan 149 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-11-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.87 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Meezenbroek?

De wijk Meezenbroek in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €156.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meezenbroek?

Vanuit Kasteellaan 149 in Meezenbroek bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Meezenbroek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kasteellaan 149: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.